fbpx
Rūpinamės Jūsų nepriekaištingomis šypsenomis

Kokie svarbūs žmogui yra dantys, dažniausiai suprantama jų netekus

Šiuolaikinės technologijos leidžia turėti ne tik gražią šypseną, bet ir atkurti prarastus dantis. Svarbiausia – patikėti šią misiją savo srities profesionalams.

Dantų centras savo padalinius turi Kupiškyje, Joniškyje ir Pakruojyje. Mūsų komandos tikslas – patenkinti paciento norus ir lūkesčius bei užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę. Tai įvertino ir mūsų klientai. Mums tai savotiškas postūmis augti ir plėstis toliau.

Dantų centre teikiamos visos odontologijos paslaugos: profesionali burnos higiena, dantų balinimas, dantų protezavimas ant implantų, dantų šaknų kanalų gydymas mikroskopu, implantavimas, estetinis plombavimas, dantų tiesinimas kapomis.

Čia ypatingas dėmesys teikiamas paslaugų kokybei ir santykiams su klientais. Tam naujai įdiegta pacientų registravimo sistema, kuri ne tik efektyvina Dantų centro darbą, bet ir pacientams nuolat primena apie jų laukiančius vizitus. Dieną prieš suplanuotą apsilankymą klinikoje pacientai į savo mobiliuosius telefonus sulaukia priminimo apie vizitą – jeigu negali atvykti, daug paprasčiau yra šį vizitą atšaukti ar perkelti. Ši sistema įstaigai padeda klientus pasveikinti gimimo dienos ar kitomis svarbiomis progomis. Be abejo, jokia išmani sistema neatstos nuoširdaus žmogiško bendravimo. Glaudūs santykiai tarp medikų ir pacientų – stiprioji Dantų centro pusė. Visi vizitai planuojami taip, kad liktų laiko su klientu aptarti gydymo eigą, atsakyti į jam rūpimus klausimus.

Norisi suteikti ne tik paslaugą, bet ir kurti ryšį tarp gydytojo ir paciento. Turime keturis padalinius, kuriuose dirba keturios dešimtys darbuotojų. Didžioji dalis – jau ne vienerius metus klinikoje dirbantys medikai. Suprantame, kad klinikos sėkmė daug priklauso nuo gydytojų ir pacientų užmegzto ryšio.

Dantų protezavimas ir implantai

 • Draugiškas personalas
 • Jaukios klinikos
 • Gydymas lazeriu
 • Draugiška šeimai
 • Patogus susisiekimas
 • Labai trumpas laukimo laikas
 • Nemokama konsultacija
 • Kokybiškos paslaugos
 • Pritaikyta neįgaliems
 • Moderni įranga
 • Aukštos kokybės medžiagos
 • Skaitmeninis 3D rentgenas
Protezavimo kainos, implantų kainos

Dantų centro vizija – tik kokybiškos paslaugos be jokių išlygų

Vienas didžiausių Dantų klinikos privalumų – lanksti išsimokėjimo sistema. Dalis paslaugų teikiamos išsimokėtinai ir be jokio pabrangimo, kad kuo platesnis ratas klientų galėtų turėti sveikus ir gražius dantis.

Mums svarbu ne kiekybė, o kokybė, kad klientas ne tik pats džiaugtųsi kokybiška paslauga, bet ir rekomenduotų mus kitiems.

Nuolat investuojame į įrangos atnaujinimą. Įsigytas intraoralinis skeneris, kuris leidžia 3D formatu nuskaityti paciento burnos ertmę ir pagaminti ypač tikslias, estetiškas ir ilgaamžes keramikos restauracijas – užklotus, vainikėlius, porceliano laminates ar kt. Skaitmeninio protezavimo privalumas tas, kad itin tikslų vaizdą vos per kelias sekundes galima nusiųsti į dantų laboratoriją. O svarbiausia – pacientui nebereikia kentėti nelabai malonios procedūros, kai speciali guma įspraudžiama tarp dantų ir taip nuimami atspaudai. Dažną pacientą šios procedūros metu pykina, o įsigijus intraoralinį skenerį dantų gydymas tapo daug malonesnis ir paprastesnis.

Mūsų misija – teigiamos emocijos ir džiaugsmas pasiektu rezultatu

Klinikoje dirbama tik su visame pasaulyje pripažintais implantų gamintojais, kurie savo gaminiams suteikia viso gyvenimo garantiją. Džiaugiamės, kad klientai mūsų darbą jau įvertino.

Noras būti geriausiais mus skatina dar labiau augti ir tobulėti.