fbpx

DANTŲ IMPLANTAI

Dantų implantas – tai į žandikaulį įsriegtas varžtas, kuris pakeičia trūkstamo danties šaknį ir yra naudojamas kaip atrama danties vainikėlio atstatymui.

Implantų pagalba galime atstatyti vieno ar kelių dantų defektus, taip pat prie implantų gali būti tvirtinami protezai. Implantai gaminami iš  titano – tai dažniausiai chirurgijoje naudojamas metalas, nes jis yra labiausiai suderintas su žmogaus biologija. Šiuolaikinis dantų implantavimas – tai naujausiomis medicinos žiniomis pagrįstas, bei naujausių technologijų gaminius naudojantis gydymo procesas. Šis procesas susideda iš pagrindinių trijų etapų:

  1. Chirurginis implanto įsriegimas į kaulą. Ši kruopštumo ir profesionalumo reikalaujanti operacija atliekama naudojant stiprų nuskausminamą poveikį turinčius vaistus. Po operacijos praėjus 7-10 dienų yra nuimami siūlai ir prasideda gijimo procesas, kuris paprastai užtrunka tris-keturis mėnesius. Šio periodo metu implantas labai glaudžiai suauga su kaulu.
  2. Toliau daroma nedidelė operacija, kurios metu atidengiama implanto viršūnė, prie kurios gydytojas odontologas pritvirtina atramą, ant kurios vėliau tvirtinamas dantis arba tiltas.
  3. Paskutinė gydymo fazė – protezavimas. Gydytojas nuskanuoja burną intraoraliniu skaneriu arba nuima nuo implantų atspaudą pagal kurį pradedami daryti danties vainikėliai ar protezai.
Prieš
Po

DANTŲ IMPLANTŲ PRIVALUMAI

Estetika

Implantas nesiskiria nuo natūralaus danties ir tvirtai bei saugiai laikosi Jūsų žandikaulyje. Dantų implantai leidžia drąsiai ir be varginančių kompleksų kalbėti, valgyti ir juoktis.

Funkcionalumas

Implantai nejuda burnoje ir atstato natūralias sąkandžio bei kramtymo funkcijas.

Dantų išsaugojimas

Implantavimo procedūros metu išvengiama dantų šlifavimo, o implanto konstrukcijai nereikia kitų dantų atramos. Todėl natūralūs Jūsų dantys yra visiškai apsaugomi.

Apsauga nuo kaulo nykimo ir dantenų atsitraukimo nuo danties (recesija)

Kai implantas integruojamas į kaulą, kramtymo metu susidaro natūrali apkrova žandikauliui. Tai padeda apsaugoti kaulą nuo tirpimo bei išvengti dantenų recesijos.

Prisitaikymas prie individualaus organizmo

Dantų implantai yra pagaminti iš biologiškai suderintų medžiagų. Todėl organizmas implantus lengvai toleruoja, o Jūsų nevargina nemalonios alerginės reakcijos.

Stabilumas

Dantų implantai funkcionuoja kaip stabili atrama įvairiems protezavimo sprendimams: vainikėliams, tiltams, žandikaulio plokštelėms.

Higiena

Kasdienė dantų implantų priežiūra nesukelia papildomų burnos higienos rūpesčių.

Ilgaamžiškumas

Dantų implantai garantuoja ilgalaikį sveikos ir estetiškos šypsenos rezultatą. Implanto ilgaamžiškumą lemia gausybė faktorių, susijusių su pacientu: asmeninė burnos higiena, reguliarūs vizitai pas burnos higienos specialistą, individualios paciento organizmo savybės (atsparumas infekcijoms, netaisyklingas sąkandis), paciento įpročiai (rūkymas, dantų griežimas naktimis) ir kita.

Patikimumas

Implantacija yra vienas pažangiausių ir sėkmingiausių gydymo metodų šiuolaikinėje odontologijoje. Sėkmingu implantacijos rezultatu džiaugiasi vidutiniškai 95%-98% pacientų.
SUSISIEKITE

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime darbo valandomis. Esant skubiam atvejui, prašome skambinti tel. +370 699 33214