fbpx

DANTŲ TIESINIMAS KAPOMIS

Kas yra dantų tiesinimo kapos?

Tai skaidrios ortodontinės kapos skirtos tiesinti dantis, koreguoti sąkandį. Tiems kam nesinori nešioti ortodontinių breketų.

Mes siūlome dviejų tipų dantų tiesinimo kapas. Tai įprastos 3D K Clear dantų tiesinimo kapos ir 4D ClearX – naujos kartos dantų tiesinimo kapos.

C-Klear dantų kapos

K Clear skaidrios kapos

K Clear – įprasta 3D skaidrių kapų Sistema skirta dantų tiesinimui

Pradžioje sudaroma 3D gydymo plano vizualizacija. Kuri padeda nustatyti gydymo trukmę, eigą ir leidžia pamatyti kaip vyks gydymas, bei koks rezultatas bus gautas. Pristačius pacientui ir patvirtinus gydymo plano vizualizaciją pagaminamas pirmasis kapų rinkinys (Pirma fazė).

Rinkinį dažniausiai sudaro13 –16 porų kapų kurios keičiamos kas dvi savaites. Sunešiojus kapas, prašome tarpinių atspaudų arba dantų skanų. Tokiu būdu tikrinami, lyginami gauti ir suplanuoti rezultatai. Esant gydymo plano nukrypimui gydymas perplanuojamas ir gaminama sekanti fazė kapų. Priklausomai nuo gydymo trukmės tokių fazių gali būti keletas.

Baigus gydymą gaminamos retencinės kapos gautų rezultatų palaikymui ir užtikrinimui. Jeigu baigus gydymą pacientas ar gydytojas pageidauja papildomos korekcijos, tuomet papildomos kapos gaminamos nemokamai.

4D ClearX – naujos dimensijos dantų tiesinimo kapos

3 Formos – 3 Savaitės – 1 ClearX kapa

4D technologijos dėka pagamintos ClearX kapos leidžia pasiekti fantastiškus rezultatus lyginant su įprastomis dantų tiesinimo kapomis. Dantų judesių atsilikimas yra viena iš dažniausiai pasitaikanti problema naudojant įprastas dantų tiesinimo kapų sistemas.

Šios problemos išvengsite su 4D dantų tiesinimo kapomis. Patentuotas metodas leidžia kapai atkartoti judesius. Dėka unikalios technologijos viena kapa atlieka trijų kapų darbą. Todėl pasiekiami dar geresni ir greitesni rezultatai. Gydymo tikslumas yra privalomas, bet toks pat svarbus yra greitis. Lyginant su įprastomis dantų tiesinimo kapomis, ClearX dantų tiesinimo kapos leidžia sutrumpinti gydymo trukmę 35%. Pasiekiamas 1,5 mm dantų judėjimas per mėnesį.

ClearX principas– viena kapa atlieka 3 kapų darbą, todėl gaunami dar geresni ir greitesni rezultatai. Kiekvienas pacientas kartu su kapų rinkiniu gauna kapų aktyvavimo aparatą. Kuris susiejamas su paciento telefonu ir mobiliąja programėle. Kapas nešiojama tris savaites, per kurias du kartus turi būti aktyvuotos. Tai padaryti labai paprasta. Tokiu būdu pacientas dar labiau įtraukiamas į gydymo procesą.

K LINE - ClearX

ClearX principas– viena kapa atlieka 3 kapų darbą, todėl gaunami dar geresni ir greitesni rezultatai. Kiekvienas pacientas kartu su kapų rinkiniu gauna kapų aktyvavimo aparatą. Kuris susiejamas su paciento telefonu ir mobiliąja programėle. Kapas nešiojama tris savaites, per kurias du kartus turi būti aktyvuotos. Tai padaryti labai paprasta. Tokiu būdu pacientas dar labiau įtraukiamas į gydymo procesą.

Klinikinio atvejo pavyzdys su 4D ClearX kapų sistema.

Gydymo trukmė 7–8 mėn. Kryžminio priekinio ir šoninio sąkandžio gydymas. Dantų susigrūdimas, lankų paruošimas implantacijai ir protezavimui.

Daugiau informacijos - https://tiesinimokapos.lt/

kapos prieš kapos po
‘‘K Line Europe‘‘ kompanija įsikūrusi Vokietijoje. Daugiau negu 10 metų gamina ''K Clear Aligner'' ir ''4 D Clear X'' skaidrias dantų tiesinimo kapas.

Tai viena iš inovatyviausių kompanijų, kuri savo veikloje pritaikė naujausias skaitmenines technologijas. Dėka šių inovacijų ‘‘K Line‘‘ tapo vienu iš savo srities rinkos lyderiu. Produkciją tiekia daugiau negu į 24 pasaulio šalis. Tikslas yra ne tik gaminti, bet ir kurti. Turimi šeši patentai susiję su dantų tiesinimo kapomis. Šešiolikos gydytojų ortodontų komanda atsakinga už gydymo planų sudarymą, tarpinių rezultatų stebėjimą ir analizavimą, bei sėkmingą gydymo plano įgyvendinimą. Paskutiniai du patentai susiję su 4D ClearX dantų tiesinimo kapomis.

Siūlome:

Greitą ir sąžiningą gydymo plano sudarymą

Unikalias ir patentuotas 4D ClearX kapas

Galimybę vienam pacientui sudaryti keletą gydymo planų

Kapų gamybą su pristatymu per kelias savaites

Gydymo išskaidymą fazėmis, taip užtikrinant geriausius rezultatus

Pilnai sukomplektuotas kapas su visomis papildomomis priemonėmis

Nemokamas papildomas kapas

Jokių papildomų mokesčių

Retencinės kapos nemokamai

Bruksizmo kapos (dantų griežimo)

Jos naudojamos, kai žmogus miego metu griežia dantimis. Kad griežiama dantimis dažniausiai, tai pastebi paciento artimieji arba gydantis odontologas pagal nusidėvėjusius dantis. Dantų griežimas būdingas žmonėms, kurie patiria nerimą, ilgalaikį stresą. Gaminamos individuliai dantų techniko. Yra patogios ir pakankamai storos, kad atlaikytų dantų griežimą.

Dantų balinimo kapos

Dantų balinimas kapomis – efektyvus, visai neskausmingas ir šiuolaikiškas dantų balinimo būdas Tai – vienas paprasčiausių būdų šypsenai suteikti kerinčio baltumo. Speciali metodika leidžia žmogui tiesiog namuose per maždaug dvi savaites susikurti kur kas baltesnę šypseną. Dantų balinimo kapos gaminamos individualiai pagal padarytus dantų atspaudus arba nuskanavus intraoraliniu skeneriu. Vėliau šios kapos yra pripildomos balinamojo gelio ir uždedamos ant dantų visai nakčiai. Toks būdas balinti savo dantis nė neišėjus iš namų yra visiškai saugus.

SUSISIEKITE

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes su jumis susisieksime darbo valandomis. Esant skubiam atvejui, prašome skambinti tel. +370 699 33214